filmy Trzy kroki od siebie (2019)

Już zagłosowałeś!
ocena imdb 
7.2

Five Feet Apart

Film „Trzy kroki od siebie” jest opowieścią o dwojgu młodych ludzi, którzy dorastają w obliczu ciężkiej choroby, którą jest mukowiscydoza. Jednak obok niej borykają się oni także z trudami codziennego życia i typowymi problemami nastolatków.

Fabuła filmu

Bohaterami filmu jest dwoje nastolatków — Stella i Will, którzy poznają się w szpitalu. Oboje cierpią na mukowiscydozę, czyli poważną przewlekłą chorobę układu oddechowego. Stella czeka na przeszczep płuc, który jest dla niej szansą na normalne życie. Z kolei Will ma niedługo dowiedzieć się, jak wpłynęła na jego zdrowie eksperymentalna terapia. Pomimo tego, że nie mogą się do siebie zbliżać fizycznie, uczuciowo stają się sobie coraz bliżsi. Jest to początkiem wzruszającej historii dwojga młodych ludzi.

„Trzy kroki od siebie” to film, który z całą pewnością spodoba się nastolatkom, zwłaszcza tym wrażliwym. Jednak warto, aby obejrzeli go także dorośli. Jest on nie tylko opowieścią o walce z chorobą i miłości, ale także drogą do uświadomienia jak wygląda życie z mukowiscydozą.

Dochód: $ 91500000
Czas trwania: 1godz. 56min.
Data wydania: 2019-03-14
Reżyseria: Justin Baldoni
Scenariusz: Mikki Daughtry, Tobias Iaconis

zwiastun Zwiastun

YouTube video

Komentarze do wpisu Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zobacz więcej Zobacz również